Od lat interesowałem się kinem i produkcją filmową. Oczywiście, jak to zwykle bywa, zaczęło się od niemalże nałogowego oglądania filmów. Z moimi ukochanymi reżyserami spędzałem wiele wolnych chwil, a postaci takie jak Werner Herzog, Stanley Kubrick, czy Martin Scorsese towarzyszyły mi w wielu wolnych chwilach. Kino zawsze mnie inspirowało i wiedziałem, że to właśnie z nim chciałbym związać moją przyszłość. Wtedy były to jeszcze nieskrystalizowane plany młodego człowieka, dość mętne i niejasne. Sprowadzające się głównie do wymyślania historii i ciekawych ujęć.
 
Podczas studiów zacząłem interesować się marketingiem, a szczególnie jego niekonwencjonalną stroną. Zachwycały mnie nieszablonowe projekty, zaskakujące instalacje i nietypowe sposoby promocji. Zacząłem też zauważać ewolucje rynku, która następowała w związku z rozwojem internetu i mediów społecznościowych. Następstwem tych zmian były nowe technologiczne możliwości, które powstały dla indywidualnych twórców. Kiedy skończyłem studia, a przede mną otworzył się ocean możliwości zawodowych, szukałem swojej szansy we wszelkich zawodach związanych z marketingiem, reklamą i produkcją wideo.
 
Przypadek chciał, że nawiązałem współpracę z popularnym youtuberem, przy produkcji filmów na jego kanał. To dzięki tej pracy zaczęła się moja przygoda z montażem filmowym. To było jednak dla mnie za mało. Szukałem możliwości realizacji własnych pomysłów. Zapragnąłem sam tworzyć wideo od A do Z, a dzisiejsza technologia dała mi możliwość robienia tego na profesjonalnym poziomie. Zainteresował mnie rozwój wideomarketingu, a szczególnie jego możliwości na rynku lokalnym. Uznałem to za idealne pole do rozwinięcia skrzydeł. Tak powstało GhostWood Productions – firma zajmująca się produkcją wideo na potrzeby nowoczesnego marketingu.
 
Swoją działalność rozpocząłem w Lublinie, przygotowując nagrania wideo dla lokalnych klientów, wśród których znalazły się agencje nieruchomości, bary i restauracje, czy uczelnie wyższe. Ale na tym nie poprzestaje. Dlatego zachęcam Was do śledzenia fanpage’a GhostWood Productions i oczywiście korzystania z moich usług.